Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo Ücretleri ve Kargo Hakkında
Sitemizdeki ürünleri satın alırken kargo ücretleri tarafınıza belirtilmektedir. Ödeme aşamasında kargo ücreti, tahsilatlı kargo bedeli gibi ücretler tahsil edilir ve daha sonradan herhangi bir ücret yansıtılmaz. Tüm Türkiye'ye Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmaktayız. 100 Desi ve üzeri ürünlerde Ambar ve Nakliye şirketleri kullanılmaktadır. Yurt dışına yaptığımız gönderimlerde müşterilerimizin tercih ettiği firmalar ile gönderim yapmaktayız.

Not: Hafta içi Saat 14:00'dan sonra, Cumartesi Saat 12:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargo teslimatı yapılmaktadır.
 
Kargo Esnası Sırasında
Şehir içi ve şehir dışı nakliyelerimizde tüm ürünlerimiz sigortalı olup ürün hasarlı ve değişik bir ürün geldiği takdirde değişimi mevcuttur.
Ürünlerinizi teslimat sırasında paketinden çıkartıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Kırık veya hasarlı ürün tespit edildiğinde kargo personeli ile birlikte tutanak tutulması gerekmektedir. Aksi taktirde tüm sorumluluk müşteriye aittir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
okansport.com ' da bulunan ürünlerin fotoğrafları temsili fotoğraflar olup ürünler görsellerinden renk ve ton farklılığı gösterebilir.
Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları değişen piyasa koşulları ve döviz fiyatlarındaki esnek kur sebebiyle farklılık gösterebilmektedir.
okansport.com 
haber vermeksizin ürün fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
okansport.com
' da kullanılan yazı, içerik, resimlerin tüm hakkı saklıdır.
İzinsiz kopyalanamaz,kullanılamaz.okansport.com ve TÜRKİYE nin yeni spor markası    Okan Sport Kuruluşudur.

   
 
                                                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.